Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Υποψήφιος στις εκλογές της ΕΟΠΕ ο Νεκτάριος Χαλβατζής

Ο Πρόεδρος του ΑΟΠΕ Μοσχάτου, Νεκτάριος Χαλβατζής, θα είναι υποψήφιος με το ψηφοδέλτιο του Αχιλλέα Μαυρομάτη στις εκλογές της 1ης Σεπτεμβρίου. Ο πρόεδρος των επιτυχιών  θα συμμετέχει στις εκλογές της ΕΟΠΕ ενώ ανακοινώθηκαν και επίσημα όλες οι υποψηφιότητες οι οποίες εγκρίθηκαν από το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΟΠΕ, για τις αρχαιρεσίες για την ανάδειξη των μελών του ΔΣ της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης.

Η Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την 1η Σεπτεμβρίου 2012, ημέρα Σάββατο και ώρα 11:00, στο Valis Resort Hotel που βρίσκεται στην περιοχή Αγριάς Βόλου.

Σας παρουσιάζουμε τα δύο στρατόπεδα των βασικών μονομάχων στις εκλογές της 1ης Σεπτεμβρίου. Δείτε ποιοι στηρίζουν τον Αχιλλέα Μαυροματη και ποιοι τον Γιώργο Μελισσουργό για το 21μελές συμβούλιο:

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ
1 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Α.Π.Σ. ΛΑΜΙΑΣ “ΦΘΙΑ”)
2 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
3 ΒΕΝΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ε.Φ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΙΔΕΑΣ)
4 ΒΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Α.Ο. “ΗΡΑΚΛΗΣ” ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
5 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980)
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
7 ΔΙΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΣΟΠ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ)
8 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Γ.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
9 ΛΑΓΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (Α.Κ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
10 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γ.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ “Ο ΗΡΑΚΛΗΣ”)
11 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΠΑΟΚ)
12 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Φ.Σ. (ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)
13 ΠΙΚΗ ΣΟΦΙΑ (Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ)
14 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΠΥΡΝΗΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”)
15 ΡΕΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ)
16 ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ)
17 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
18 ΣΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ Α.Ο. Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ)
19 ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ)
20 ΤΟΥΡΣΟΥΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Α.Ο. ΝΑΞΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ)
21 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (Α.Ο.Π. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
22 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ (Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
23 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.)

24 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ο.ΠΕ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟ

1.ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Σ.Α.Κ.Α.)
2.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (Ε.Α.Π.)
3.ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ)
4.ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (Γ.Ε.Α.)
5.ΔΩΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (Φ.Ε.Ι.)
6.ΚΑΡΑΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΩ (ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ)
7.ΚΟΠΡΙΝΤΖΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ)
8.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ)
9.ΛΑΪΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ)
10.ΛΙΑΓΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ)
11.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΑΟΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ)
12.ΜΑΥΡΙΤΣΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
13.ΜΠΑΡΖΟΥΚΑ – ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ (Α.Σ. ΠΕ ΘΕΤΙΣ)
14.ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΑΕ ΡΕΝΤΗ)
15.ΞΟΦΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ)
16.ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)
17.ΠΑΛΙΟΠΟΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ)
18.ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ)
19.ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
20.ΣΡΕΤΣΚΟΒΙΤΣ ΑΝΝΑ (Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ)
21.ΦΛΕΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>