Το MoschatoTavros.gr δημοσιεύει αγγελίες επιχειρήσεων που δραστηριοποιούνται στον Δήμο Μοσχάτου – Ταύρου και ζητούν υπαλλήλους.

Αν επιθυμείτε να μας αποστείλετε την αγγελία της τοπικής επιχείρησής σας, μπορείτε να το κάνετε στο jobs@moschatotavros.gr.

Για να δείτε τις αγγελίες προηγούμενων ημερών, κάντε κλικ εδώ.

ΤΕΧΝΙΚΗ-ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία, με έδρα το Μοσχάτο Αττικής, αναζητά άτομο για 3ήμερη απασχόληση, για Διοικητική/Γραμματειακή υποστήριξη.

Καθήκοντα:

  • Διοικητική/Γραμματειακή υποστήριξη.
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου.
  • Οργάνωση γραφείου.
  • Οργάνωση συνατήσεων.

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή.
  • Τεχνικές (μηχανολογικές) γνώσεις επιθυμητές.
  • Καλή χρήση ΗΥ.
  • Καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας για εμπορική αλληλογραφία και επικοινωνία (γραπτή και προφορική).
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας επιιθμητή.
  • Επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ευγένεια, συνέπεια, επαγγελματισμός.

Παροχές:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Αποδοχές βάσει προσόντων.

Ταξίδια:

  • Πιθανότητα σύντομων επαγγελματικών ταξιδίων σε Ελλάδα η/και εξωτερικό.

Οι υποψήφιοι καλούνται να στείλουν σύντομο βιογραφικό στο LAthanassiou@LDAthanassiou.com

ΕΡΓΑΤΕΣ ζητούνται για εταιρεία επεξεργασίας και διανομής νωπών κρεάτων, πλήρης απασχόληση, περιοχή Ταύρος, 210 4835280

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ